AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Lamarcus Dinero

YazarMesaj
Lamarcus Dinero
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.

Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliğim sakar olmam olsa gerek.
Rpg Puanı :
64 / 10064 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Lamarcus Dinero   Salı Haz. 21, 2011 3:35 am

Uzun süre yerde baygın bir biçimde durduktan sonra ani bir çatırtıyla gözlerini açtı.Gözlerini odanın içinde gezdirdikten sonra elini kafasına koydu ve olanları hatırlamaya çalıştı.Bir an için bilincini kaybettiğini düşünürken yine aynı çatırtıyı duydu.Asasını almak için elini cebine götürdüğünde asasının olmadığını farketti.Fakat cebinde bir kağıt parçası vardı.Ani bir hareketle kağıt parçasını açtı ve fısıltıyla okumaya başladı:

"Hatırla Lamarcus..Sana gücümü söylediğimde gülüp geçmiştin.Fakat şimdi eminim olayın ciddiyetini kavrayabilmişsindir.Seninle müthiş bir ikili olacağımızı düşündüğümü sana tekrar tekrar söylemiştim ama beni takmamıştın bile.Şu an beni takmayarak,bana katılmayarak ne kadar büyük bir yanlış yaptığını anlamışsındır.Eğer bana katılsaydın ikimizde dünyaya kötülükler saçıp dünyayı ele geçirebilirdik.Ama sen katılmadın.Bunun cezasını çekeceksin Lamarcus Dinero!Çekeceksin.."

Lamarcus kağıt parçasını buruşturup yere fırlattı.Daha sonra nerede olduğunu anlayabilmek için dikkatlice odayı inceledi.Böyle bir yere daha önce hiç geldiğini hatırlamıyordu.Arkasını döndüğünde bir şömineye rastladı.Şömineyi incelemeye başlarken şöminenin üzerinde küçük bir düğme gördü.Düğmeye basıp basmamak arasında karar kılmaya çalışırken,odada hiç kapı olmadığını farketti.Odada hiç kapı olmaması Lamarcus'ta şöminenin üzerindeki düğmenin gizli bir kapı görevini üstlendiği düşüncesini uyandırdı.Ve heyecanla düğmeye bastı...

"Hahahahahahaha.Dayanamayıp o aptal düğmeye basacağını biliyordum Lamarcus." bu sözler kulağında yankılanıyordu Lamarcus'un.Lamarcus tekrar yerde baygın bir şekilde yattığını farketti.Gözlerini aralayınca karşısında pis pis sırıtan amcasını gördü.Amcası olduğundan emin olmak için gözlerini ovaladıktan sonra hızlı bir şekilde ayağa kalkarak amcasına baktı.Amcasının adı Angelo'ydu.Angelo Dinero..Angelo pis pis sırıtmaya devam ederken Lamarcus sinirli bir ses tonuyla "N'oldu amca anlamıyorum" dedi.Bunun üzerine Angelo daha yüksek sesle gülmeye başladı.Olaya iyice sinirlenen Lamarcus hızlı adımlarla amcasının üzerine yürürken amcası Angelo Lamarcus'a Sersemlet büyüsü yapar.Lamarcus yerde baygın bir şekilde yatarken Angelo Lamarcus'a yaklaşır.Bir şeyler fısıldadıktan sonra asasını Lamarcus'a doğru tutar ve şu sözleri söylemeye hazırlanır:

"Avada Kad.."

Fakat sözleri yarım kalır çünkü Lamarcus'un babası Dimitro'nun seslenişini duyar.Dimitro koşarak oraya ulaşır ve Angelo'yı oradan götürmeye çalışır.
Dimitro,kardeşi Angelo'ya gerçeği söylemeye çalışır:

"Angelo kardeşim şu an kendinde değilsin.Seni lanetlediler kardeşim.Gidelim buradan,sonra çok üzüleceksin."

Dimitro Angelo'yu uzaklaştırmaya çalışırken Lamarcus'un annesi Julia oraya varır ve Lamarcus'un yanına gelir.Ennervate büyüsü ile Lamarcus'u sersemletme büyüsünden kurtarır.Lamarcus kendine gelir.Lamarcus annesine sarılır ve uzun bir süre birbirlerine bağlı kalırlar.O sırada Lamarcus'un babası Dimitro ise çeşitli büyülerle Angelo'nun lanetini kaldırmaya çalışıyordur.Lamarcus kendine geldiğinde amcasının neden böyle bir şey yaptığına anlam veremediğini söylerken,annesi Julia amcasının lanetlendiğini anlatır.Lamarcus ise o sırada olanları anlamıştır.Angelo'yu kimin lanetlediği hakkındada bir fikri vardır.Ve Lamarcus fısıldayarak:

"Bu yaptığını ödeyeceksin dostum"

der..
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
100 / 100100 / 100
Düello Gücü :
50 / 10050 / 100

MesajKonu: Geri: Lamarcus Dinero   Salı Haz. 21, 2011 3:16 pm

Betimleme: 20/30
Renk ve Paragraf Düzeni: 4/10
Uzunluk: 3/5
İmla Düzeni: 5/10
Anlatım: 20/30
Kurgu: 12/15

Toplam:64

Zamanları karıştırmıştı, ilk başlardaki zamanla son kısımlardaki zaman farklıydı. Büyüleri farklı renklerle göstermene gerek yoktu. Anlatımlarında renkler kullanmalısın. Kurgu vasattı. Betimleme neredeyse hiç yoktu.

Aramıza hoşgeldin.

SENİYERİM:

SENİDEYERİM:

Alİşte:

Ühü:

OHA RUPERT'İN DOĞUM GÜNÜ HERKES KUTLASIN RUPERT RUPERT RUPERT RUPERT RUPERT HER ŞEYİM HER ŞEYİM HER ŞEYİM HER ŞEYİM.
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz

Lamarcus Dinero
1 sayfadaki 1 sayfası