AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Helen Darkstorm

YazarMesaj
Helen Darkstorm
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.

Gerçek İsim : Pegasus
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : çalışkan ve zeki ama biraz çabuk sinirlenebilen biriyim
Rpg Puanı :
0 / 1000 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Helen Darkstorm   Perş. Tem. 21, 2011 9:19 am

Bu gün ailemin ölüm yıl dönümü.Bundan altı yıl önce yedi yaşımdayken anne ve babamı kaybetmiştim.Ailemi severdim onlarda beni severdi.O olaydan önce her şey çok güzeldi,görseniz masaldan fırlamış gibiydik.Masalımızın başı güzeldi ama sonunu kötü yazmış hain yazar.

Bundan altı yıl önce Noel günlerin de yaşandı trajedim.

Noel’den birkaç gün önce babam değişmeye başlamıştı eski adam değildi artık o.

Benim babam gibi değildi.Önceden işten eve her geldiğinde beni öper,koklar okşardı.Evimize huzursuz bir sessizlik çökmüştü.Kendimi yalnız yaşıyormuş gibi hissediyordum.Sonra Noel günü geldi çattı.Annem her Noel yaptığı gibi koca bir hindi yapmamıştı.Mutsuzdu,üzgündü ona ne olduğunu sorduğumda hiçbir şey demişti.Hiçbir şey.Son sözleri hiçbir şey olmuştu annemin.

Annemden izin isteyip dışarı çıkmıştım arkadaşlarımla her şeyden habersiz oynayıp gülüşmüştüm.Onlar mutluydu.Ben mutluydum.Akşam olduğundan hepsinin anneleri babaları gelmişti onları parktan alıp evlerine götürmek için.Mutlu ve sıcak bir şekilde ellerini tuttular evlerine gittiler.Onlar mutluydular.Ben mutsuzdum.Kimse gelmemişti beni almaya.Sıcak ve sevecen tutmamıştı annem babam elimi.Karda melek yapmamıştık.Neden?

Eve gidip kızacaktım onlara kendinize gelin diyecektim.Beni unuttunuz ben ne olacağım diyecektim.Aklımda sorular ve öfkeyle gittim evime.Gitmez olaydım.

Gözlerim kör olsaydı da görmez olaydım onları.Annem ve babamla tattığım son duygu korkuydu.Kapıdan içeri girdiğimde babamı gördüm karşımda ela gözlerinden okudum onun düşüncelerini,hissettiklerini.Öfkeliydi,Kızgındı aklından geçen tek bir şey vardı o da Ölüm.Bana doğru yaklaşıyordu.Kapının kenarına sindim,daha küçücüktüm.İlk kez tadıyordum bu duyguyu.Daha önce hiç hissetmemiştim dehşeti.Sonra babamın kırmızı dudaklarına kaydı gözlerim,dudaklarında yasaklı büyünün notaları vardı.Ölümün notaları.Yumdum gözlerimi,küçük dilimi ısırdım kanatıncaya dek.İstedim ki korkunç bir rüya olsun bu,uyandığımda unutayım hepsini.Açayım gözlerimi,sağımda annem olsun solumda babam gülümsesinler bana.

Olmadı en sonun da açtım gözlerimi.Tam önümde,yerde kanlar içinde bir adam yatıyordu.Sonra fark ettim ki meğer babammış o.Gözlerim hemen onun arkasında yatan bir kadına kaydı sonra.Yanına gidip yüzüne baktım.Siyah saçları yeşil gözleri ile o da annemmiş meğer, sonrasıysa karanlıktan ibaret.Uyandığımda baş ucumda bir adam vardı.Aynı benim gibiydi yüzü.Endişeli gözlerle bana bakıyordu.İyice kendime geldiğimde her şeyi enine boyuna anlattı bana.Gerçek babam oymuş.Bundan yıllar önce babamla annem evlenmeden birkaç gün önce birlikte olmuşlar seviyorlarmış birbirlerini.Babam bunu öğrendiği için çıldırmış.Noel gecesi beni öldürmeye çalışmış ama annem ölmek pahasına korumuş beni.Önce annem ölmüş sonraysa babam.Bu gün ölmelerinin altıncı yılı ve ben şimdi onların mezarına gidiyorum.Kim bilir belki fısıltılarını duyarım.Onlardan duyduğum son sözler hiçbir şey ve ölüm değil de seni seviyorum olur belki.
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
100 / 100100 / 100
Düello Gücü :
50 / 10050 / 100

MesajKonu: Geri: Helen Darkstorm   Perş. Tem. 21, 2011 1:35 pm

Üzgünüm, rpnizi değerlendirirsem epey düşük puan alacaksınız. Bu yüzden değerlendirmiyorum. Eğer rpg dershanesine katılıp rplerinizi geliştirmenizi rica ediyorum, oradaki moderatörler ellerinden geldiğince size yardım edeceklerdir. İyi rpler dilerim.

SENİYERİM:

SENİDEYERİM:

Alİşte:

Ühü:

OHA RUPERT'İN DOĞUM GÜNÜ HERKES KUTLASIN RUPERT RUPERT RUPERT RUPERT RUPERT HER ŞEYİM HER ŞEYİM HER ŞEYİM HER ŞEYİM.
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz

Helen Darkstorm
1 sayfadaki 1 sayfası