AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

A. Anna Victoria Giovanni

YazarMesaj
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.

Gerçek İsim : Işıl
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : İnatçılığı.
Rpg Puanı :
0 / 1000 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: A. Anna Victoria Giovanni   Salı Ağus. 16, 2011 10:08 pm

Gece gözünü bir kez bile kırpmamıştı Anna. Korkuyordu, başaramamaktan korkuyordu, sevdiği insanların ölümüne sebep olabilecek olmaktan korkuyordu. Ama kendini toparlamalıydı, çünkü bu sadece onun için değil tüm kamp için hatta tüm dünya için önemliydi. Saat altıyı gösterdiği zaman dört arkadaşıyla birlikte Empire State Binası'na gideceklerdi, Tanrı Zeus'un ve diğer tanrıların onlara verdikleri görevi öğreneceklerdi. Görevi başarıyla tamamlayacaklarını düşünüyordu Anna, ama korktuğu zamanın dar olmasıydı. Gün dönümüne sadece dört gün kalmıştı ve verilecek olan görevin kolay olacağını sanmıyordu. Saate baktı Anna, saatin altı olmasına az kalmıştı. Sırt çantasını alıp son kez kontrol etti. Biraz nektar ve ambroisa ve diğer ihtiyacı olan şeylerin hepsini almıştı. Masasının üzerinde duran yüzüğünü de aldı ve taktı. Bu sıradan bir yüzük değildi, o bir kılıçtı. Anna buraya geldiği ilk gün almıştı bu kılıcı, yüzüğe dönüşebildiği için taşımakta güçlük çekmiyordu. Üzerini değiştirip saçlarını at kuyruğu yaptıktan sonra kardeşlerine baktı. Hepsini çok seviyordu Anna, belki bu görevde hayatını kaybedecekti ve onları bir daha hiç göremeyecekti. Ama bir hiç uğruna ölmeyecekti, bunu biliyordu. Tekrar saate baktığında saatin altı olduğunu gördü ve kulübesinden çıkarak pegasus ahırlarına doğru ilerledi. Pegasus ahırlarından pegasusu Arianna'yı alıp Thalia'nın Ağacı'na gitti.

Thalia'nın Ağacı'na vardığı zaman arkadaşlarının orada olduğu gördü. "Geç mi kaldım?" dedi Anna. Arkadaşları kendilerinin erken geldiğini söyledi ardından hepsi pegasuslara bindiler ve Empire State'e doğru uçmaya başladılar. Anna pegasusuyla uçmayı severdi. Uçmak, havada olmak çok hoşuna gider ve bu onu rahatlatırdı. Ama bu sefer rahatlamasına yardım etmemişti, şuan gittiği yeri ve gitme sebebini düşündükçe huzursuzlanıyordu. Hector pegasusuyla Anna'nın yanına geldi "Tedirginsin sanırım. Rahatla, bu görevi başarıyla yerine getireceğimizden eminim. dedi. Anna hafifçe gülümsedi, ardından Hector yanından gitti. Hector gittikten birkaç dakika sonra Empire State Binası göründü, hepsi aynı anda pegasuslarını indirdi ve binadan içeri girdi. Jenny resepsiyonda duran adamdan altı yüzüncü kata yani Olimpos'a çıkmaları için gereken anahtarı aldı ve asansöre bindiler. Asansörde her zaman çalan o rahatlatıcı müzik çalıyordu yine ama bu da rahatlatmamıştı Anna'yı. Ardından Anna asansörün durduğu fark etti. Beşi de asansörden indikten sonra Anna başını kaldırıp baktı. O görkemli görünümüyle Olimpos şehri karşısındaydı.

Hemen tanrıların bulunduğu yere gittiler. Kapı açıldı, karşılarında şimdi on iki Olimpos Tanrısı duruyordu. "Hoş geldiniz melezler." dedi Tanrı Zeus. Onlarda başlarıyla selam verdiler. Ardından Zeus konuşmaya başladı "Melezler bildiğiniz gibi Titan Kronos geri döndü. Onun yanında Tayfun'da derin uykusundan uyandı. Biz tanrıların yapacağı Tayfun'la ilgilenmek, daha önceden görevlendirilen melezlerse Kronos'la savaşacaklar. Sizde birkaç gün önce Kronos'la savaşacaktınız ama beşinize ayrı bir görev vermeye karar verdim. Bunu benim dışımda kimse bilmiyor çünkü eğer ebeveynlerinize söyleseydim bu görevi yapmanıza engel olacaklardı." dedi Zeus ve durakladı. Hepimiz iyice heyecanlanmış ve bir o kadarda korkmuştuk. Diğer tanrılarda Zeus'a dikkatle bakıyorlardı ve konuşmasını bekliyorlardı. Birkaç dakika sonra Zeus konuşmasına devam etti "Siz beş melez, bizimle birlikte Tayfun'a karşı savaşacaksınız." dedi Zeus. Bunu dediği anda annem Afrodit'e baktım. O da endişeyle bana baktı ve konuşmaya başladı "Zeus bunu yapamazsın. Onlar sadece melez bizim yanımızda savaşsalar ne faydaları olacak. Küçümsemek gibi olmasın ama seçtiğin melezlerin arasında benim de bir çocuğum var ve onun ne yapabileceğini anlayabilmiş değilim." dedi. "Onları yanımızda istememin bir nedeni var Afrodit. Onlar gerçekten özel melezler. Ayrıca kızını küçümsememelisin, büyükonuş yeteneği çok güçlü ve hayatımda gördüğüm en cesur ve en iyi kılıç kullanan Afrodit melezi onun bize çok faydası olacaktır. Diğerleri de kardeşlerinin arasında en güçlü melezler. Ayrıca yanlarında olacaksınız. Her neyse konu kapanmıştır bu melezler bizimle birlikte Tayfun'a karşı savaşacaklardır. İtiraz istemiyorum!" dedi Zeus. Ardından kampa dönmemizi ve hazırlıklı olmamızı söyledi. Geri dönerken hepimiz daha endişeli ve daha heyecanlıydık. Yanımızda on iki tanrı olsa bile Tayfun çok güçlü bir canavardı, onu yenmek gerçekten çok ama çok zor olacaktı. En azından zaman sıkıntısı olmayacaktı ama Tayfun'un gücü zaman sıkıntısı olmasa bile zaman sıkıntısı olan bir görevden bile daha zor bir görev haline getiriyordu bu görevi. Aslında bu resmen bir ölüm göreviydi, tam anlamıyla bir ölüm görevi.

Sheila Tolls
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf

Gerçek İsim : Yine Yağmur
Sihirsel Soy : Pureblood
En Belirgin Özellik : Ukala.
Rpg Puanı :
100 / 100100 / 100
Düello Gücü :
50 / 10050 / 100

MesajKonu: Geri: A. Anna Victoria Giovanni   Çarş. Ağus. 17, 2011 3:30 pm

Düzeyiniz yeterli değildir, lütfen RPG Dershanesindeki derslere katılıp tekrar başvurunuz.

[

1 sayfadaki 1 sayfası